دکتر ورناصری: سعی میکنم تمام تلاش و توان خود را در جهت انجام هرچه بهتر این مسئولیت بکار ببرم

مراسم تکریم دکتر ایرج نظری و معارفه دکتر مهران ورناصری معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور دکتر علی خدادادی قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور

دکتر ورناصری: سعی میکنم تمام تلاش و توان خود را در جهت انجام هرچه بهتر این مسئولیت بکار ببرماهواز و رئیس جمعیت هلال احمر خوزستان و جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در محل سالن اجتماعات معاونت درمان دانشگاه برگزار شد.

ورناصری با درود بر روح پر فتوح امام راحل (ره) و ارواح طیبه شهدا و با آرزوی طول عمر برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: دکتر ایرج نظری از برادر به بنده نزدیک تر است و قبول مسئولیت بعد از شخصیتی علمی، مهربان و رئوف، مسئولیت را بر بنده سنگین تر می کند.

وی با بیان اینکه نزدیک به پایان سال کارها حجم بیشتری دارند، بیان داشت: سعی میکنم تمام تلاش و توان خود را در جهت انجام هرچه بهتر این مسئولیت بکار ببرم و کلیه کارکنان و زحمتکش درخواست همراهی و همفکری را دارم.

سرپرست معاونت درمان دانشگاه با بیان اینکه خداوند ناظر بر اعمال ما است، گفت: از خداوند منان طلب نیت خیر در انجام امور و خدمت به مردم عزیز را دارم، چرا که نیت خیر و صداقت برکت آورده و به دنبال این برکت عزت و سربلندی برای استان و کشورمان به ارمغان می آورد.

وی در پایان اظهار داشت: همانطور که عمر انسان کوتاه است، عمر یک منصب و مسئولیت کوتاه است، نباید کاری در زمان مسئولیت نا تمام بماند، هیچ چیز غیر ممکن نیست و اگر بخواهیم در هر شرایطی میتوانیم شفاف و بزرگوارانه عمل کنیم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :