جامعه مجازی روابط عمومی – روابط عمومی، رسانه ، ارتباطات ، کسب و کار، روابط عمومی الکترونیک، آموزش مجازی، شبکه های مجازی، رسانه

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز، دوازدهمین نشست منطقه ۴ معاونت های غذا و دارو جنوب کشور در دزفول آغاز به کار کرد.

در این نشست دکتر حسین برزگر معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز ضمن تبریک هفته وحدت اظهار کرد: این نشست به منظور هماهنگی و وحدت رویه، بررسی آیین نامه ها، ضوابط و اجرایی کردن مصوبات قبلی تشکیل شده است.

وی نقش روابط عمومی در اطلاع رسانی را بی بدیل توصیف کرد و افزود: خوشبختانه روابط عمومی در این عرصه موفق عمل کرده است و حقیقتا جای تقدیر دارد.

دبیر دوازدهمین نشست منطقه ۴ معاونت های غذا و داروی جنوب غرب کشور ضمن بیان اهداف این نشست، گزارشی از عملکرد نشست های قبلی ارائه داد.

دکتر برزگر تاکید کرد: امیدواریم از کارگروه هایی که در این نشست تشکیل می شوند، نتایج مطلوبی حاصل شود.

وی در پایان با اشاره به پیشنهادات و مصوبات مدیرکل دفتر برنامه ریزی، پایش بهبود فرآیند و امور استان ها و معاونین غذا و دارو قطب جنوب غرب کشور، گفت: امیدوارم راه اندازی ویدئو کنفرانس برای تشکیل یک جلسه تا قبل از پایان سال با حضور اعضای قطب جنوب غرب کشور و ارتباط صوتی تصویری با سازمان محقق شود.

گفتنی است در پایان این نشست دبیران کارگروه های تخصصی در حوزه های غذا، دارو، آزمایشگاه، تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و روابط عمومی نتایج بررسی مصوبات قبلی و اعلام مصوبات جدید را ارائه دادند.

نوشته خوشبختانه روابط عمومی در عرصه اطلاع رسانی موفق عمل کرده است در جامعه مجازی روابط عمومی منتشر شده است.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :