استاندارخوزستان در شورای آموزش پرورش برتلاش تمام دستگاههای اجرایی استان جهت کمک به بخش آموزش تاکید کرد.

خوزستان نیوز ،دکترغلامرضا شریعتی در شورای آموزش پرورش با اشاره به لزوم برنامه ریزی جهت کاهش بار بدهی های شرکت برق منطقه ای خوزستان اظهارکرد: در گذشته که اعتبارات استانی بود قدرت مانور و همکاری بیشتری داشتیم ولی امروزه چون اعتبارات ملی است کمتر می توانیم در این زمینه ورود کنیم.

وی متذکرشد: شکایات حقوقی سازمان های دولتی بر علیه همدیگر اصلا کار صحیحی نیست و آن هم وقتی که آموزش و پرورش باشد. به هیچ وجه ممکن نباید با آموزش و پرورش این برخورد شود چون همه ما بیشترین هزینه را برای دانش آموزان خود می کنیم ولی وقتی جمعی باشد از کمک ها دریغ می کنیم.
شریعتی تصریح کرد:امر آموزش پایه همه چیز است بنابراین باید نسبت به آن اهتمام ویژه تری داشته باشیم. البته برای حل مسئله بدهی های آموزش و پرورش خوزستان به برق منطقه ای باید با تعامل و همکاری بیشتری مسئله را حل شود.

استاندار خوزستان بیان کرد:تمامی فرزندان این استان همانند فرزندان ما هستند بنابراین و برای فراهم ساختن بهترین کیفیت های آموزشی باید از جانب همه دستگاههای اجرایی تلاش و هزینه صورت بگیرد، البته نباید حاشیه امنی برای مسئولان آموزش و پرورش در عدم اجرایی شدن تعهداتش شود اما در زمینه قطع برق یا آب مدارس نباید به دانش آموزان در حال تحصیل کوچک ترین استرسی وارد شود.

وی با اشاره به تسریع درحل مشکلات آموزش پرورش استان گفت: کمیته ای برای بررسی میزان بدهی آموزش و پرورش به شرکت برق منطقه ای تشکیل و بعد از به توافق رسیدن روی مبلغ نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :