سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز در مراسم روز پرستار، تاکید کرد: باید اخلاق حرفه ای در برخورد با بیمار، همکار و همراه بیمار داشته باشیم تا قداستی را که حرفه مقدس پرستاری و زیرمجموعه های آن دارد، به شکل بسیار زیبا به ثمر برسد.

به گزارش خوزستان نیوز، دکتر کامبیز معصومی در مراسم جشن میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار که در سالن اجتماعات شهید دکتر رهنمون بیمارستان امام خمینی(ره) اهواز برگزار شد، ضمن تبریک این روز بزرگ و آرزوی موفقیت و سلامتی برای پرستاران، اظهارکرد: با توجه به حجم و نوع کار پرستاران به نظر نمی رسد کسی بتواند پاسخگوی زحمات این قشر عزیز باشد؛ بنبراین امیدواریم در آینده ای نزدیک با ارائه راهکارهای مناسب در سطح کلان، بتوانیم اندکی از زحمات گروه پرستاران را قدر بدانیم.

وی ادامه داد: در حیطه شرح وظایف گروه پرستاری آنچه که بسیار حائز اهمیت بوده، این است که باید پرستارانی توانمند، متعهد و با اخلاق داشته باشیم.

سرپرست مرکز آموزشی درمانی امام خمینی(ره) اهواز گفت: توانمندی به این مفهوم است که پرستار باید بتواند شرح وظایفی که برای او نوشته شده را بداند و آنچه که می داند را انجام دهد. تعهد نیز به معنای انجام کار درست برای بیمار در زمان و مکان مناسب است.

معصومی اظهارکرد: گاهی اوقات کاستی هایی وجود دارد اما سعی کنیم تعهد خود را با بهترین شیوه ارائه خدمت به بیمار، انجام دهیم و در کنار آن نیز اخلاق حرفه ای را به جا آوریم.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :