در جلسه مشترک کمیته های فرهنگی و دبیرخانه جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران رویکردها ، برنامه ها و اقدامات هیات مدیره نظام پرستاری اهواز برای ارائه بهتر برنامه ها تشریح شد .

جلسه مشترک کمیته های فرهنگی و دبیرخانه جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران در هیات مدیره نظام پرستاری اهواز با حضور آقای بوعذار نایب رئیس هیات مدیره نظام پرستاری اهواز ، اعضای کمیسیون فرهنگی، رفاهی، و همچنین اعضای دبیرخانه جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران کشور برگزار شد.

در این جلسه که روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ در دفتر هیات مدیره نظام پرستاری اهواز برگزار گردید؛ نحوه برگزاری جشنواره، اختتامیه، تشکیل تیم اجرایی جشنواره و موارد مرتبط با آن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدا بوعذار نائب رئیس هیات مدیره اهواز گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص جشنواره فرهنگی ورزشی ارائه و به تشریح نحوه برگزاری آن در ۴ شهر مختلف و برنامه های سازمان و هیات مدیره در خصوص این جشنواره پرداخت.

دبیر اجرایی هشتمین جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران کشور با ابراز امیدواری از پیشرفت مناسب برنامه های این جشنواره گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی پرستاران کشور در این دوره با برنامه های صورت گرفته و پیش بینی های انجام شده برای اجرای آن می تواند بعنوان یک ابزار در جهت تقویت تیم های ورزشی استان و همچنین تزریق نشاط و خودباوری در بین پرستاران منتهی شود

لازم بذکر است که این جلسه با حضور نمایندگانی از کمیته ورزش دانشگاه علوم پزشکی ، کمیسون های ورزشی و با حضور اعضای هیات مدیره نظام پرستاری برگزار گردید.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :